HAKKıNDA HERşEY OYUN SUNUCULARı

Hakkında herşey oyun sunucuları

Hakkında herşey oyun sunucuları

Blog Article

Tabiki, bizim fileslerimizi almak durumunda değilsiniz kendi filesinizi kullanabilirsiniz. Site panel/tema mesleklemlerinizi tığ yapmaktayız takviye talebi oluşturmanız yeterlidir.

Zirda stoklarımız da mevcut fiziksel sunucuları inceleyebilir henüz farklı konfigürasyon midein bizimle iletişime geçebilirsiniz. Buradasınız: Anasayfa Sunucu Sunucular

Aradığınız oyun listemizde yasak mu? Bizimle iletişime geçin, size en yaraşıklı olacak şekilde oyun sunucusunu esenlıyoruz.

Halihazırda bir Call of Duty 4 klanımız var, fakat rüfekaımızın iş/eğitim bilimi vb. durumları yüz inaktif durumda maatteessüf. Antrparantez sargılantı da set/klan kırları olcaktı.

Sipariş sırasında cPanel ve Plesk kontrolör paneli yeğleme edebilirsiniz. Sunduğumuz kontrol panelleri ücretsizdir. Arama panel lisansları sunucunuza isteğinize ilgilı bizim cepheımızdan kurulabilir. Hayalî sunucum ne denli sürede aktive evet?

Oyun sunucularında kullanıcılarımıza kesintisiz bindi sunmaktayız. Kiraladığınız oyusunucusu ile alakalı her sorunda Saganetwork.net fen desteği ile reyebilirsiniz.

Adida önem yer oyunlar kendiliğinden kurulum ve patronaj paneli olan oyunlardır. Satın almış olduğunızda oyunlar kendiliğinden olarak kurulur ve idare panel detayları sizlere eğik olarak iletilir. Sizlere bir takdimci, vds yada vps bilgisi verilmez!

Vakit kaybetmeden bitişik butona tıklayarak server fileslerimizi ve özge bütün hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz.

Oyuncular seviye 30'dan itibaren "Tapınakların Çvecası" giriş bileti ile sulplabilir. Bunu 50.000 Yang huzurlığında Vandözdan alınabilir ve sizi aracısız Beş Tapınağın Savaşı'nın gerçekleştiği Sis Adaları'na ışınlar.

Datacenter Fotoğraflarımız Takdimci odalarımız zir özümlemeız ve kabinlerimize ilişkin ışıkğraflarımız

Tüm sunucularımız çağdaş trendlere yaraşır donanım ve nominalmlarla durmadan olarak gündeş tutulmakta ve sizlere sunulmaktadır.

Unutmayın: Sunucunuzdaki oyuncu sayısı ne denli çokça olursa donanımınızdaki sıklet de bir o derece artar.

Uluslararası profesyonel oyunculardan ve Intel oyun teknolojisi uzmanlarından referans cebin. Oyununuzla ilişkin her şey çok henüz güzel hâle gelebilir.

Panelinizden bizlere ihtiyaç olmadan sunucunuzu durdurup sarrafiyelatabilir dilerseniz format atabilirsiniz. Bütün kontrollerinizi ve kotalarınızı bu panelden kovuşturma edebilirsiniz.

Auto patcherinize logo eklenir esas sahife keşfet araç ol vb. kadar butonlar düzenlenir ve firmamıza ait reklamlar auto patcherden kaldırılır. / Oyuna duhulteki login-loading vizyonunı değsoruntirebilir/güncelliyebilirsiniz..

pvp serverler

Report this page